Yenibiriş 'e Üye Ol
Şirket Bilgileri
Şirketin Sektörü
Çalışan Sayısı
Adres
Posta Kodu
Ülke
Şehir
Web Adresi
Faks Numarası
Şirket Tanıtımı
Kullanıcı Bilgileri
 
Kullanım Şartları *

1. Müşteri kurumsal üyelik bilgilerini, şifreyi, adayların verdiği şahsi ve özel bilgileri üçüncü kişilere açıklamamayı, bilgilerin gizliliği için gerekli tedbirleri almayı ve bu bilgileri üye olmayan üçüncü kişi ve kuruluşlara vermemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri ayrıca kurumsal üyelik şifresini kullanan yetkili kişinin değişmesi durumunda bunu derhal Yenibiris.com’a bildirecektir. Müşteri’nin işbu yükümüne aykırı davranması halinde Yenibiris.com sözleşmeyi derhal feshederek bu nedenle uğramış olduğu her türlü zararın tazminini talep edebilir.

2. Müşteri, Yenibiris.com'dan olan hak alacak ve yükümlülüklerini Yenibiris.com'un yazılı onayı olmadan üçüncü kişilere tamamen veya kısmen devir ve temlik edemez.

3. Müşteri, Yenibiris.com sayfalarında yayınladığı ilanlarına gelen başvurularını Yenibiris.com haricindeki bir faks numarası, e-posta, adres veya web adresine yönlendiremeyeceğini; ayrıca, Yenibiris.com’un izni olmaksızın Yenibiris.com araçları ile reklam, duyuru v.b. yapmamayı kabul ve taahhüt eder. Site verilerinin Yenibiris.com’un bilgisi dışında herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır.

4. Yenibiris.com kurumsal üyelik ücretsiz, ilan vermek ücretlidir. Yenibiris.com sağlanan ürün / hizmetler için paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 Ek Bilgiler