İHTİYACINIZA UYGUN ALTERNATİFLER
İlan vermek artık çok kolay

İlan Yayını

Tek İlan

Hemen ilan yayınlayın, hemen başvuru alın!

Dönemsel Paketler

İlan paketinizi seçin, avantajlı çıkın!

Yıllık Sınırsız İlan

Kendinizi sınırlamayın, avantajlı fiyatlardan yararlanın!

Özgeçmiş Bankasına Erişim

Kredili Erişim

Avantajlı fiyatlarla kredi alın, özgeçmiş bankamızdan ihtiyacınız kadar özgeçmiş görüntüleyin.

Sınırsız Erişim

Aradığınız adayları geniş özgeçmiş bankamızdan siz seçin!

Bizi arayın size en uygun çözümü önerelim! 0212 251 85 70
Online satış seçeneklerimizden faydalanın, ilanınız hemen yayınlansın!
BİZE ULAŞIN

İstanbul Merkez

Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat:11 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul
0212 251 85 70 - istanbul@yenibiris.com

Ankara

0312 207 02 87 - ankara@yenibiris.com

Adana

0322 346 79 71 - adana@yenibiris.com

Akdeniz - Kıbrıs

0242 340 38 14 - akdeniz@yenibiris.com

Bursa

0224 252 60 50 - marmara@yenibiris.com

Ege

0232 464 15 52 - ege@yenibiris.com

Gaziantep

0342 323 07 72-73 - gaziantep@yenibiris.com

Kayseri

0352 220 28 28 - kayseri@yenibiris.com

Kocaeli

0262 311 39 00 - kocaeli@yenibiris.com

Trakya

0212 251 85 70 - trakya@yenibiris.com