Yenilikler
Yenibiris.com’un hem iş arayan hem de iş verenler için süreci kolaylaştırmak adına sunduğu yeni ek hizmetler bulunuyor.

Bunlardan biri olan Yüzyüzeyiz biz; bireysel ve kurumsal üyelerin iş ve aday arama sürecine video ile destek veriyor. Sadece CV formatıyla değil, video çekerek adaylara kendilerini ifade edebilme olanağı sunan bu hizmet, canlı video mülakat desteği ile de her iki taraf adına zaman avantajı sağlıyor.

DISC Kişilik Envanteri; bireyin davranış önceliklerini belirleyerek hangi işleri daha severek ve başarıyla yapabileceğini, hangi ortamlarda kendini daha rahat ifade edebileceğini ve daha verimli çalışabileceğini ortaya koyuyor. Yenibiris.com DISC Kişilik Envanteri ile kişinin daha yatkın olduğu iş türü ve ortamları belirleyerek hem iş arayan hem de iş verenler için fark yaratan değerler ortaya koyuyor.

Mobil Android uygulaması sayesinde iş ilanlarına istenilen yerden ulaşıp başvurma imkanı sunuluyor. Detaylı ara özelliğine sahip olan bu uygulama ile, kriterler belirlenerek doğru ilana vakit kaybetmeden ulaşabilme kolaylığı sağlanmakta. Bu uygulama ile iş alarmı oluşturularak ilgilenilen ilanların kendini hatırlatması sağlanıyor. Kişiye uygun ilanlar yayınlandığında telefona bildirim alınabiliyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Bana En Uygun İlanlar, En Yeni İlanlar, Takip, Ettiklerim, Başvurularım bölümleri ile uygulama ayrıca kişiselleştirilebilmekte.
  • Sosyal Medyada Yenibiris.com
bizeyazin@yenibiris.com
0850 266 85 70
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibiris.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2017 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.