Yenibiris Plus HR Super App Yenibiriş Plus ile Tanışın

Tüm insan kaynakları süreçleriniz için tek bir HR SuperApp

Yenibiriş Plus ile tüm insan kaynakları süreçlerinize
artı değer katıyoruz.

Yenibiris Plus
Yenibiris Plus

İşe Alım ve Yetenek Yönetimi

Yeteneği doğru, objektif ve hızlı değerlendirin!

Yenibiriş, işe alım sürecinizi baştan sona yeniden şekillendiren kapsamlı bir ilan yönetim platformudur. İşverenler için tasarladığımız bu sistem, açık pozisyonlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde doldurmanıza yardımcı olur.

EasyHR artık yeni nesil yetenek avcınız! Kendi kariyer sayfanızla başlatabileceğiniz işe alım sürecinizi Aday havuzu oluşturmadan teklif sürecine kadar tüm aşamalarıyla yönetebilirsiniz. İşe alım sonrası da EasyHR yanınızda!

Çalışan Deneyimi Yolculuğunuza Hemen başlayın. Pisano EX'in gerçek zamanlı raporlama ekranları sayesinde çalışan yaşam döngüsü boyunca ekiplerinizin bağlılığını yönetebilirsiniz.

Bağlı, motive eden ve gelişen takımlar için ihtiyacınız olan tüm araçlar tek platformda. Mobil öneri sistemi ile çalışanlarınızı şirketin bir parçası yapın. Eğitim. Geri Bildirim. İç İletişim.

CharacterIX kültürel farklılıklardan bağımsız, akıllı bir algoritma ile çalışan üç farklı soru setine sahip yeni nesil bir envanterdir.

DISC|akademi olarak hedefimiz; geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerle insan kaynaklarına yönelik ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt verebilmek, işinizi hızlandırmak, veriminizi artırmaktır.

Ön değerlendirme görüşmeleri insan kaynakları ekibinizin zamanını çok mu alıyor? Unutmayın: artık İK dijitalleşiyor😊 Siz sorularınızı, vaka analizlerinizi belirleyin, adaylar belirlediğiniz zamanda ve sürede video mülakatla soruları yanıtlasın. Yapay zeka adayları sizin belirlediğiniz koşullara göre değerlendirsin, istediğiniz zaman ve yerde videoları ve değerlendirmeleri inceleyin!

Smart Interview, iş mülakatlarını dijitalleştirerek adaylar ve şirketler arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Yapay zeka analizi ile mülakat sürecini daha objektif ve verimli hale getirir; bu, adayların duygusal tepkilerini, davranışlarını ve kişilik özelliklerini değerlendirmeye yardımcı olur. Sonuç olarak, işe alım kararlarının daha iyi ve daha bilinçli bir şekilde alınmasını destekler.

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarınız yeteneklerini geliştiriyor, şirketlerde verimlilik artıyor

İç eğitmen gelişimi

Özer koç, iç eğitmen gelişimi konusunda tutkuyla yaptığı çalışmaların yanı sıra, hazırlamış olduğu online interaktif eğitim çözümleri ve atölyeleri ile kurumların ve iç eğitmenlerin kendi içeriklerini oluşturmalarını desteklemektedir.

Liderlik akademisi

Çağlayan Aktaş, çeşitli sektörlerde liderlik ve danışmanlık pozisyonlarında görev almıştır. İş stratejileri, liderlik geliştirme ve organizasyonel dönüşüm konularında derin bir uzmanlık sunar.

Pozitum

Emin Devrim Keklik, Pozitum, liderlik gelişimi ve pozitif psikodinamik çözümler konusunda uzmanlaşmış, bireylerin ve şirketlerin potansiyelini ortaya çıkaran yenilikçi bir eğitim ve danışmanlık şirketidir.

Neduu, eğitiminizi daha sosyal, daha etkileşimli, daha etkin, daha yarışmacı, daha eğlenceli ve daha uzun soluklu hale getirmek için geliştirdiğimiz bir uygulamadır.

Birebir İngilizce uzun yıllar devlette ve özel sektörde çeşitli yaş ve sektörlerden kişilere İngilizce öğretmiş eğitmenlerin kurduğu bir eğitim kurumudur.

Co-active Koç

Hazal Merve Akan, Bireylere ve ekiplere kişiselleştirilmiş rehberlik sunarak güçlü sonuçlar ve içsel dönüşüm sağlamak amacıyla buradayım.

Co-active Koç

Selin Gülez, Potansiyelinizi açığa çıkarmak ve dönüşümünü desteklemek için güvenli ve profesyonel bir co-active koçluk hizmeti sunuyorum.

Profesyonel Koç & Danışman

Azer Karabıyık, zengin iş ve insan kaynakları deneyimiyle profesyonel koçluk ve gelişim danışmanlığında derinlemesine bir yolculuk sunar.

Çalışan Bağlılığı

Motivasyonu yüksek ve bağlı çalışanlar için tüm hizmetlere tek bir yerden ulaşın. Değer yaratan uygulamalarla kârlılığınızı ve rekabet gücünüzü artırın.

Yeni İş Hediyeleri mi arıyorsun? İşe başlama ve terfi hediyeleri aynı gün kargo imkanı ile HediyeSepeti'nde. Yeni işe başlayanlar için özel hediyeleri hemen incelemeye başla.

Yeni İş Hediyeleri mi arıyorsun? İşe başlama ve terfi hediyeleri aynı gün kargo imkanı ile Avansas’da. Yeni işe başlayanlar için özel hediyeleri hemen incelemeye başla.

Sevdikleriniz için Kişiselleştirme seçenekleriyle unutulmaz anılar yaratın. İlk alışverişe özel 25 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Hemen Sipariş Verin

Doğal yeni iş hediyeleri mi arıyorsun? İşe başlama ve terfi hediyeleri aynı gün kargo imkanı ile Datça Murat Çiftliği’nde. Yeni işe başlayanlar için özel hediyeleri hemen incelemeye başla.

Çalışanların ortak değerlerde ve ortak amaçta buluşması için takdir ve teşekkür kültürünü destekleyen Empactivo, oyunlaştırma, ödüllendirme, çift yönlü etkileşim ve mobil iletişim modüllerini içerir.

Ölçme ve Değerlendirme

Yeteneği doğru, objektif ve hızlı değerlendirin!

OKR, Performans & Yetkinlik Yönetimi, LMS, İnsan Kaynakları Yedekleme Hepsi Bir Yerde!

Peopleoma, insan kaynakları yönetimi için kapsamlı bir çözüm sunar. İşe alımdan performans değerlendirmeye, çalışanların tüm süreçlerini kolaylaştıran bir platformdur.

İnooster ile motivasyon, performans ve verimlilikte yeni bir boyut! Teknoloji ve aklın bir araya geldiği oyunlaştırmanın sihirli dünyasını keşfedin.

Neo Auvra, bireylerin kognitif, sosyo-duygusal ve fizyo-fiziksel alanlardaki genel sağlık durumlarını ve duruşlarını ortaya çıkaran, daldırıcı VR tabanlı nöropsikolojik ve psikomotor değerlendirmeler yapan bir dijital sağlık şirketidir.

Kurumsal Çözümler

Kurumsal çözümlerimiz, iş seyahatleri, çalışan aktiviteleri ve daha fazlası gibi şirket içi deneyimleri mükemmel bir şekilde yöneterek şirketinizin başarı hikayesine katkıda bulunuyor.

Şirket spor etkinlikleri ile takım ruhunu güçlendirin ve çalışanlarınız arasında işbirliğini artırın. Istanbul Corporate Games, şirketler arası rekabetçi spor etkinlikleri düzenleyerek çalışanlarınızın motivasyonunu ve şirket içi iletişimi iyileştirir.

Metropol Kart, iş dünyasına yenilikçi ve kapsamlı çözümler sunan bir öncüdür. Şirketlerin maaş dışı personel ödeneklerini tek bir platform üzerinden yönetmelerine olanak tanıyan, sektöründe öncü bir hizmettir

Seyahat organizasyonlarınız artık çok daha kolay! Bizigo ile iş seyahatlerinizi, eğitim konferanslarınızı veya şirket içi retreat’leri planlayın ve yönetin.

Çalışanlarınızın kariyer gelişimini destekleyin ve potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarın. Impulso ile kişisel gelişim, mentorluk ve kariyer koçluğu programlarını keşfedin.

Kurumunuzda bilgi ve kültürün yayılmasını sağlamak için Bir Yurdum Kitap ile tanışın. Çalışanlarınıza yönelik kitap okuma kampanyaları, kurumsal kütüphane hizmetleri ve zengin kitap seçkileri ile entelektüel gelişimi destekleyin.

yolculuğuna hemen başlayın.

Yenibiriş Plus’a nasıl başlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımıza danışın.

Uzmanlarımızla Görüş

Sıkça Sorulan Sorular

Yenibiriş Plus, İnsan Kaynakları departmanlarının ihtiyacı olan tüm uygulamaları bir araya getiren ve uygulamadan çıkmadan süreçlerinizi yönetebilmenizi sağlayan bir süper uygulamadır. Yenibiriş Plus`ı kullanarak verimliliğinizi arttırabilir, ürün ve hizmet araştırması için harcadığınız vakitten tasarruf edebilirsiniz. Uygulamada yer alan tüm çözümler Yenibiriş tarafından akredite edilmiştir.

Yenibiriş kurumsal hesabınızla, Yenibiriş Plus’ı kullanabilirsiniz.

Yenibiriş kurumsal hesabı oluşturarak, Yenibiriş Plus’ı kullanabilirsiniz.

Yenibiriş kurumsal temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

Mevcut durumda kurumsal paydaşlarımız ile yapıyorsunuz.