İşveren markanızı güçlendirerek

en iyi adaylara ulaşın.
Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercih ediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz.
Yenibiriş Dünyasında her ihtiyaca çözüm var!

Yenibiriş’in farklı ihtiyaçlar için sunduğu ürünler ile işveren markanızı güçlendirebilir, işe alım süreçlerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde yönetebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

ÜYE OL!
+

425

TL’den başlayan

paket seçenekleri

Websiteniz ya da mevcut siteniz içinde dinamik bir kariyer sayfanız yoksa Yenibiriş firma kariyer sayfası sayesinde zengin içerikli şirket profili oluşturarak tanıtım yapabilirsiniz. Ayrıca teknik bilgi gerektirmeden sadece web adreslerini girerek Facebook ve LinkedIn hesaplarınızı bu sayfaya entegre edebilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz iş ilanı yayınlayabiliriz.

DETAYLI BİLGİ

Başvuran adayları tek tıkla kolaylıkla değerlendirebilir, size özel klasörlere atabilirsiniz. Bu sayede hem başvuran hem de özgeçmiş bankasından taradığınız adaylara daha sonra hızla ulaşabilir, toplu mesaj gönderebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz sayesinde binlerce özgeçmişi okumak ve tek tek değerlendirmek zorunda değilsiniz! Yenibiriş sizin için ilanlarınıza başvuran adayları otomatik değerlendirir, kısa liste oluşturur ve uygun adayları öncelikli gösterir.

HEMEN ÜYE OL

Yenibiriş ilanlarınız sadece kelimelerle sınırlı değil. En yakın adaylara ulaşmak için çalışma yerini haritada iğneleyebilir, çeşitli görseller ve videolarla ilanlarınızı renklendirebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL

Her ay 2.5 milyona yakın aday Yenibiriş'te buluşuyor. Kullanıcı dostu mobil uygulamalarımız ve mobil sitemiz sayesinde %70'in üzerinde mobil kullanım oranı sağlıyor, ilanlarınızı adaylara diledikleri yerde diledikleri zaman ulaştırabiliyoruz.

HEMEN ÜYE OL

Geçmiş iş deneyimlerinden, benzer pozisyonlarda çalışanlara; yabancı dil seviyesinden sertifika bilgilerine kadar bir çok alanda özgeçmiş bankasında filtreleme yapabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL

Gelişmiş ilan öneri motorumuz sayesinde segmentasyon yapmadan her bir aday için ilgilenebilecekleri ilanları tek tek seçerek öneriyor, düzenli olarak eposta ile yeni firsatlardan haberdar ediyoruz.

HEMEN ÜYE OL
Markalarımız

Türkiyenin en güçlü markaları arasında yer almak için siz de hemen üye olabilirsiniz.

İşveren markanızı güçlendirerek

en iyi adaya ulaşın. ÜCRETSİZ ÜYE OL
Yükleniyor..
YBWEB03